ModemTec s.r.o. - vytváříme zařízení pro komunikaci po elektrickém vedení

V našem portfoliu naleznete moderní, cenově dostupné a kvalitní výrobky pro průmysl – automatizaci a energetiku. Působíme v oblastech komunikace po elektrické síti (PowerLine Communication), měření elektrické energie a Smart Grid systémů. Více než dvacetiletá zkušenost našeho týmu profesionálních vývojářů je zárukou kvalitních, spolehlivých a inovativních výrobků a aplikací.

pátek, 21 září 2018 05:49

V těchto dnech jsme pro Vás rozšířili naši nabídku PLC modemů o typ MT-MVPLC1-R určený pro linky vysokého napětí do 22 kV (resp. 35 kV na speciální objednávku). Jedná se o model založený na standardu MTEC umožňující jak komunikaci bod-bod, tak tvorbu složitějších sítí s opakovači.

pátek, 11 květen 2018 11:55

Ve dnech 17.-18. dubna byla navázána spolupráce společnosti ModemTec s.r.o. s elektrotechnickou fakultou Západočeské univerzity v Plzni.  Spolupráce se týká vývoje online diagnostiky poruch na vysokonapěťových vedeních a trafostanicích.

 

středa, 07 březen 2018 08:23

Před nedávnem se na nás zákazník obrátil s dotazem týkajícím se přenosu průmyslových dat. V tomto projektu se jednalo o propojení transformátorové stanice s administrativní budovou na vzdálenost více než 500m po stávající elektrické síti 230V/50 Hz.

úterý, 16 leden 2018 10:57

Neustále se snažíme naše výrobky zdokonalovat a vylepšovat tak, aby co možná nejlépe splňovaly potřeby našich zákazníků a plně vyhovovaly jejich požadavkům na zařízení pro oblast tzv. "chytrých sítí".