ModemTec s.r.o. - vytváříme zařízení pro komunikaci po elektrickém vedení

V našem portfoliu naleznete moderní, cenově dostupné a kvalitní výrobky pro průmysl – automatizaci a energetiku. Působíme v oblastech komunikace po elektrické síti (PowerLine Communication), měření elektrické energie a Smart Grid systémů. Více než dvacetiletá zkušenost našeho týmu profesionálních vývojářů je zárukou kvalitních, spolehlivých a inovativních výrobků a aplikací.

středa, 07 březen 2018 08:23

Před nedávnem se na nás zákazník obrátil s dotazem týkajícím se přenosu průmyslových dat. V tomto projektu se jednalo o propojení transformátorové stanice s administrativní budovou na vzdálenost více než 500m po stávající elektrické síti 230V/50 Hz.

úterý, 16 leden 2018 10:57

Neustále se snažíme naše výrobky zdokonalovat a vylepšovat tak, aby co možná nejlépe splňovaly potřeby našich zákazníků a plně vyhovovaly jejich požadavkům na zařízení pro oblast tzv. "chytrých sítí".

středa, 20 prosinec 2017 09:40

Společnost LIBELA ELSI požádala  ModemTec s.r.o. o spolupráci. Projekt se týkal přenosu dat, ve kterém jsme byli společnosti nápomocni.  Zákazníci řešili problém spjatý s přenosem dat z pump do systému SCADA prostřednictvím ModBus RTU

čtvrtek, 30 listopad 2017 12:17

Díky dynamickému vývoji našich obchodních aktivit v Polsku jsme zahájili spolupráci s dodavatelem elektrických zařízení – společností SOLAR.