Kariéra

 Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:

Hledáš různorodou a zajímavou práci? Chceš pracovat mimo velkou korporaci? Být cenným členem vývojového týmu? Ozvi se nám!

Náplň práce:

  • Správa Linuxových serverů, zálohování, údržba webových aplikací
  • Servis informačního systému pro monitorování spotřeby energií
  • Pomoc s vývojem desktopových a konzolových aplikací

Co od Vás požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Dobrá znalost Linuxu (příkazová řádka, BASH, konfigurace, virtualizace)
  • Znalost topologie sítí a jejich konfigurace (routing, firewall, VPN)
  • Zkušenost s vývojem webových aplikací (HTML, PHP a SQL)
  • Výhodou je zkušenost s C/C++, SOAP, Proxmox, Qt framework, Joomla
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup k řešení problémů
  • AJ na úrovni porozumění technických textů, komunikační úroveň výhodou

Co Vám nabízíme:

  • Zajímavou práci v perspektivním odvětví
  • Možnost seberealizace – práce na zajímavých projektech v oblasti Smart Grids, Smart Cities a průmyslové automatizace
  • Možnost zapojit se do výzkumných projektů ve spolupráci s univerzitami (ČVUT, VUT, MUNI) nebo velkými firmami (ČEZ, E.On, PRE)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny placené dovolené pro nemoc navíc (tzv. sick days)
  • Vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, teambuildingy
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost výběru místa výkonu práce v Brně nebo v Třinci
  • Možnost práce z domova