Novinky

Výkonné PLC řešení pro linky VN

pátek, 21 září 2018 05:49

V těchto dnech jsme pro Vás rozšířili naši nabídku PLC modemů o typ MT-MVPLC1-R určený pro linky vysokého napětí do 22 kV (resp. 35 kV na speciální objednávku). Jedná se o model založený na standardu MTEC umožňující jak komunikaci bod-bod, tak tvorbu složitějších sítí s opakovači.

Ve dnech 17.-18. dubna byla navázána spolupráce společnosti ModemTec s.r.o. s elektrotechnickou fakultou Západočeské univerzity v Plzni.  Spolupráce se týká vývoje online diagnostiky poruch na vysokonapěťových vedeních a trafostanicích.

 

Před nedávnem se na nás zákazník obrátil s dotazem týkajícím se přenosu průmyslových dat. V tomto projektu se jednalo o propojení transformátorové stanice s administrativní budovou na vzdálenost více než 500m po stávající elektrické síti 230V/50 Hz.

Nové funkce datakoncentrátoru MT4

úterý, 16 leden 2018 10:57

Neustále se snažíme naše výrobky zdokonalovat a vylepšovat tak, aby co možná nejlépe splňovaly potřeby našich zákazníků a plně vyhovovaly jejich požadavkům na zařízení pro oblast tzv. "chytrých sítí".

Spolupráce se společností LIBELA ELSI

středa, 20 prosinec 2017 09:40

Společnost LIBELA ELSI požádala  ModemTec s.r.o. o spolupráci. Projekt se týkal přenosu dat, ve kterém jsme byli společnosti nápomocni.  Zákazníci řešili problém spjatý s přenosem dat z pump do systému SCADA prostřednictvím ModBus RTU

Solar - nový partner naší společnosti

čtvrtek, 30 listopad 2017 12:17

Díky dynamickému vývoji našich obchodních aktivit v Polsku jsme zahájili spolupráci s dodavatelem elektrických zařízení – společností SOLAR.

 

Strana 1 z 7